Sahip olduğu BİSAS markası ile su arıtma sektöründe 2011 Yılından bu yana faaliyet gösteren bir kuruluştur. Deneyimli yöneticileri, Uzman Satış kadrosu, imalat ve teknik servis ekibi ile çalışmalarını en hızlı şekilde devam etmektedir.

Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız içme – kullanma suyu, süreç suyu ve saf su üretimi, proje ve danışmanlık, toptan ve perakende satış, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren hizmet ve üretimde kalitenin, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirdiğine inanan firmamız benimsediği bu anlayışla sektöründe ciddi aşamalar kaydetmektedir.

Kaliteli ve çeşitli ürün gruplarıyla desteklenmiş olan ürün yelpazemiz, müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetleri verebilecek şekilde donatılmıştır. Satışını gerçekleştirdiğimiz BSAS (BİSAS) markalı ürünlerin tamamı, kalitesi ve teknik yeterliliği ile firmamızın garanti güvencesi altındadır.

Bilimsel su arıtma sistemleri olarak teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarımızı sürekli olarak arttırmaya ve su arıtma sektörünün gelişiminde öncü rol oynamayı hedeflemektedir.

Firmamız Sağlıklı Güvenilir Kaliteli Ürünler Üretmektedir.